Rational İzmir yetkili servisi olarak, İzmir ve çevre illerdeki Rational ürünlerinize bakım, onarım ve sarf malzemeleri hizmetlerini sunmaktayız.

Rational ürünlerine özgü ConnectedCooking ağ bağlantısı sayesinde RATIONAL ürünlerinizin sorunları için çözüm daha kolay. ConnectedCooking, profesyonel mutfaklar için en modern ağ bağlantı çözümüdür. İster tek ister birden çok Rational üniteniz olsun, ConnectedCooking size yepyeni ve rahat uygulama olanakları sunar. Bunun için yapmanız gereken tek şey Rational ünitenizi ağa bağlamaktır.

Rational ürünlerinizin daha uzun ömürlü hizmet etmesi için;ürünlerin zamanında bakımlarının yaptırılması ve Rational temizlik ürünlerinin kullanılmasıyla mümkündür. Servisimiz Rational temizlik ürünlerinin İzmir yetkili tedarikçisidir.

Hobart, yemek pişirme, yiyecek hazırlama, bulaşık yıkama, atık azaltma, tartma ve paketleme için gıda ekipmanları ürünlerinin lider üreticilerindendir. 1897'de Ohio'da kurulan Hobart, bir asırdan uzun bir süredir en büyük ve en deneyimli hizmet ağıyla güvenebileceği güvenilir ekipman sunarak ticari ve kurumsal gıda hizmetleri ve gıda perakende profesyonellerini desteklemeye adanmıştır. Hobart ürünleri yetkili servisi olarak müşterlerimizin sorunlarını ve ihtiyaçlaını en hızlı ve kaliteli bir şekilde çözmek ilkemizdir.

Winterhalter. Ticari yıkama alanında, bu isim en üst seviyenin kalitesi anlamına gelmektedir. Birinci sınıf temizlik ve hijyen için. Yıkama işlemi boyunca maksimum güvenilirlik için. Bu, ürünlerimiz için belirlediğimiz standarttır. Ve müşterilerimize verdiğimiz söz. Winterhalter, yıkama işlemi için önemli olan tüm bileşenleri içeren eksiksiz bir sisteme sahiptir. Bundan her müşteri için özelleştirilmiş bir çözüm geliştiriyoruz: bireysel duruma ve müşterinin ihtiyaçlarına ve tercihlerine mükemmel bir şekilde uyarlanmıştır. Gelecek için etkili ve güvenli, ekonomik ve uygun. Mükemmel çözüm arayışı. Birinci sınıf hizmet. Winterhalter, müşterilerini profesyonel bir ortak olarak desteklemek için mümkün olan her şeyi yapar. Bakıyoruz ve dinliyoruz, önerilerde bulunuyoruz ve sorunları çözüyoruz. Ve müşteri bize ihtiyaç duyduğunda her zaman oradayız.

Electrolux, AEG, Anova, Frigidaire, Westinghouse ve Zanussi gibi markaların yer aldığı lider bir global cihaz şirketi olup ürün çeşitliliği çok fazladır. Bu grup içinde yer alan cihazların yalnız endüstriyel mutfak ekipmanlarının bakım, onarım hizmetleri servisimize yürütülmektedir.

Zanussi ürünleri, Elektrolux Global Şirketinin yan kuruluşu olup Zanussi markası ile piyasaya sürülmüş endüstriyel mutfak ekipmanlarının bakım ve onarımları da servisimizce bakılmaktadır.

LaCimbali İtalyanların bütün dünyada beğenisini kazanan kahve makinaları üreticisidir. Otomatik, yarı otomatik, tam otomatik kahve makineleri ile ülkemizin seçkin gıda sektöründeki işletmelerin en çok tercih edilen markası konumuna gelmiştir. İzmir yetkili servisi olarak bölgemizdeki tüm LaCimbali kullanan müşterilerimizin bakım ve onarım ihtiyaçlarını en kısa sürede çözüme kavuşturmak ilkemizdir.